Eerste Elftal: 3 PROV B

Trainersstaf: Jelle Akkermans, Alfonso Elia, Tom Schuurmans

Afgevaardigden: Tom Bosmans, Johan Brebels, Sandra Schuermans, Jolien Brebels

Spelerskern eerste elftal:
Ruben Aerts, Jelle Akkermans, Stef Berben, Djorn Bormans, Alex Ceyssens, Christoph Chiaverini, Yannick Claes, Jonas Colemont, Niels Colemont, Ruben Dalemans,
Dario Deckers, Jordi Decoster, Philippe Goral, Joppe Houben, Bryan Langens, Bjarne Maes, Ilario Meli, Bart Mentens, Jarni Mirtic, Jorn Moors, Alejandro Palmans, Tom Schuurmans, Pieter Segers, Tom Segers, Runar Snoeks, Robbe Snoekx, Lennert Van Vleymen, Kevin Vanhove, Nick Vanhove, Michiel Vermijl, Xavier Versmissen, Mahamad-Jusup Zaitov

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
3 Prov. B: Overzicht, Kalender en uitslagen, Rangschikking

Reserven A: GEW RES B

Trainersstaf: Alfonso Elia, Jelle Akkermans, Tom Schuurmans

Afgevaardigden: Tom Bosmans,  Johan Brebels, Sandra Schuermans, Jolien Brebels

Spelerskern reserven:
Ruben Aerts, Ali Atan, Djorn Bormans, Alex Ceyssens, Jonas Colemont, Niels Colemont, Dario Deckers, Lucas Geerts, Philippe Goral, Cedric Kerkhofs, Wietse Loos, Bjarne Maes, Jorn Moors, Alejandro Palmans, Pieter Segers, Tom Segers, Robbe Snoekx, Kevin Vanhove, Xavier Versmissen, Tristan Vrijsen, Mahamad-Jusup Zaitov

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. Res B: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

Reserven B: GEW RES H

Trainersstaf: 

Afgevaardigden: 

Spelerskern reserven:

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. Res H: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U17: GEW. U17 -K-

Trainersstaf: Tom Bosmans

Afgevaardigden: Peter Schrooten, Wouter Schrijvers, Patrick Theuwissen

Spelers: Thomas Bammens, Benne Beets, Pieter Boydens, Dave Heins, Quinten Hendrix, Denly Mijnals, Robben Palmaerts, Lenn Pulgré, Torn Ramakers, Bjarne Scheepers, Lennert Schrijvers, Rune Schrijvers, Kobe Schrooten, Fre Schuurmans, Tijs Andres Segers, Jonas Singh, Sabir Tai, Nand Theunissen, Mats Theunissen, Nick Theuwissen, Rune Theuwissen, Senne Vaesen, Patrick Vandebosch, Toon Vastmans

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U17 -K-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U15: GEW. U15 -O-

Trainersstaf: Marc Goossens, Eddy Evens, Nand Theunissen

Afgevaardigde: Wouter Schrijvers, Patrick Theuwissen, Dirk Eerdekens

Spelers: Olivier Andrejewski, Thomas Bammens, Roan Campbell, Jorne Cuyvers, Axl Eerdekens, Giel Ketebuters, Sus Ketelbuters, Thorben Loos, Arwen Mallet, Denley Mijnals, Robben Palmaerts, Lenn Pulgré, Torn Ramakers, Bjarne Scheepers, Rune Schrijvers, Tijs Andres Segers, Wannes Theunissen, Mats Theunissen, Joppe Tijskens, Toon Vastmans, Ward Verdonck, Mathias Verheyen, Cèderic Winters, Mert Yildiz

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U15 -O-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U13: GEW. U13 -M-

Trainersstaf: Robbie Jaeken, Benoit Folens

Afgevaardigde: Joris Verheyen, Wouter Schrijvers

Spelers: Roan Campbell, Axl Eerdekens, Stan Folens, Ties Folens, Sus Ketelbuters, Thorben Loos, Bruce Maggen,  Arwen Mallet, Raf Nakkach Rayhan, Ahmet Sahbaz, Emran Sahbaz, Rune Schrijvers, Wannes Theunissen, Joppe Tijskens, Mathias Verheyen, Milan Vrijsen, Mert Yildiz

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U13 -M-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U11: GEW. U11 -I-

Trainer: Robbie Jaeken, Wietse Loos

Afgevaardigde: Ulenaers Kurt, Ulenaers Davy, Koen Loos

Spelers: Warre Berckmans, Anouk Boonen, Jana Bormans, Jens Broekx, Brecht Hendricx, Axel Kerkhofs, Daan Knevels, Amber Laenen, Hanna Loix, Jyte Loos, Arwen Mallet, Mathis Paesen, Stan Ulenaers, Candice Van Der Star, Jill Van Lishout, Alexander Vandormael, Siebe Vanthiene Bollen, Wannes Verheyen, Niel Wens, Sepp Wens, Dries Wetsels, Lore Wetsels

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U11 -I-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U10: GEW. U10 -H-

Trainer: Benoit Folens

Afgevaardigde: Rik Wetsels

Spelers: Jens Broekx, Liam Cuypers, Ties Folens, Tije Kerkhofs, Mathis Paesen, Yasin Tanriverdi, Ferre Tijskens, Thomas Vanderlocht, Wannes Verheyen, Dries Wetsels, Tygo Winters, Mete Mehmet Yildiz

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U10 -H-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U9: GEW. U9 -N-

Trainer: Laurent Ceyssens

Afgevaardigden: Steven Broekx, Patrick Huybrechts, Sigi Wens

Spelers: Elias Berckmans, Lucas Geuns, Rune Hendrix, Kobus Ketelbuters, Tristan Theuwissen, Candice Van Der Star, Daan Vanderlocht, Niel Wens

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U9 -N-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U8 A: GEW. U8 -F-

Trainer: Andries Boonen, Bart Vandevoort

Afgevaardigden: Steven Broekx, Kris Deckers

Spelers: Tuur Bollen, Warre Bollen, Matteo Boonen, Jana Bormans, Ruben Broekx, Gijs Craeghs, Lowie Deckers, Daan Dejong, Seth Pierre Evens, Jelte Molenbroeck, Mathias Milkers, Stef Noten, Sander Paesen, Lenn Reyskens, Felix Seghers, Jarno Alex Thijs, Vince Vanderlocht, Maties Verheyen

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U8 -F-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, RangschikkingAndries Boonen

U8 B: GEW. U8 -G-

Trainer: Steven Broekx, Bart Vandevoort

Afgevaardigden: Kris Deckers

Spelers: Tuur Bollen, Warre Bollen, Matteo Boonen, Jana Bormans, Ruben Broekx, Lowie Deckers, Daan Dejong, Seth Pierre Evens, Jelte Molenbroeck, Mathias Milkers, Sander Paesen, Felix Seghers, Jarno Alex Thijs, Vince Vanderlocht, Maties Verheyen

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U8 -G-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U7: GEW. U7 -L-

Trainer: Kurt Ulenaers

Afgevaardigden: Wouter Schrijvers, Kris Schrooten

Spelers: Thomas Creemers, Mathice De Moor, Sam Driesen, Brecht Kerkhofs, Lou Ketelbuters, Seppe Schrooten, Ward Vanharen, Lore Wetsels

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U7 -L-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking

U6: GEW. U6 -M-

Trainer: Wim Raymaekers

Afgevaardigden: Joris Sevens, Joris Verheyen

Spelers: Simon Creemers, Mathias Kusters, Leander Raymaekers, Daan Sevens, Quinten Smaats, Lore Wetsels

Kon. Sporting Wijchmaal: Programma, uitslagen en stand
Gew. U6 -M-: Overzicht, Kalender en Uitslagen, Rangschikking