Ploegen Kon. Sporting Wijchmaal

Eerste Elftal: 3 PROV B

Trainersstaf: Jelle Akkermans, Tim Deckers

Afgevaardigden: Johan Brebels, Sandra Schuermans, Jolien Brebels

Spelerskern eerste elftal en reserven:
Ali Atan, Jelle Akkermans, Djorn Bormans, Sam Broekx, Alex Ceyssens, Christoph Chiaverini, Yannick Claes, Jonas Colemont, Niels Colemont, Ruben Dalemans,
Dario Deckers, Lucas Geerts, Seppe Goossens, Philippe Goral, Martin Houben, Stan Huysmans, Cedric Kerkhofs, Bryan Langens, Wietse Loos, Brett Luijs, Ilario Meli,
Jarni Mirtic, Jorn Moors, Alejandro Palmans, Tom Schuurmans, Pieter Segers, Tom Segers, Runar Snoeks, Robbe Snoekx, Lennert Van Vleymen,
Jordy Vandenberk, Kevin Vanhove, Nick Vanhove, Michiel Vermijl, Xavier Versmissen, Tristan Vrijsen, Siebe Ulenaers, Jordy Winkel, Mahamad-Jusup Zaitov

Programma, uitslagen en stand

Reserven: GEW RES B

Trainersstaf: Tim Deckers

Afgevaardigden:Herman Aerts, Gunther Ceyssens, Johan Brebels, Sandra Schuermans, Jolien Brebels

Spelerskern eerste elftal en reserven:
Ali Atan, Jelle Akkermans, Djorn Bormans, Sam Broekx, Alex Ceyssens, Christoph Chiaverini, Yannick Claes, Jonas Colemont, Niels Colemont, Ruben Dalemans,
Dario Deckers, Lucas Geerts, Seppe Goossens, Philippe Goral, Martin Houben, Stan Huysmans, Cedric Kerkhofs, Bryan Langens, Wietse Loos, Brett Luijs, Ilario Meli,
Jarni Mirtic, Jorn Moors, Alejandro Palmans, Tom Schuurmans, Pieter Segers, Tom Segers, Runar Snoeks, Robbe Snoekx, Lennert Van Vleymen,
Jordy Vandenberk, Kevin Vanhove, Nick Vanhove, Michiel Vermijl, Xavier Versmissen, Tristan Vrijsen, Siebe Ulenaers, Jordy Winkel, Mahamad-Jusup Zaitov

Programma, uitslagen en stand

U21: GEW. U21 -C-

Trainersstaf: Benny Huysmans

Afgevaardigden:Gunther Ceyssens

Spelers: Ruben Aerts, Ali Atan, Alex Ceyssens, Lucas Geerts, Stan Huysmans, Wietse Loos, Jorn Moors, Wout Moors, Alejandro Palmans, Pieter Segers, Tom Segers,
Runar Snoeks, Tristan Vrijsen, Mahamad-Jusup Zaitov

Programma, uitslagen en stand

U15: GEW. U15 -J-

Trainersstaf: Marc Goossens, Eddy Evens

Afgevaardigde: Wouter Schrijvers, Peter Schrooten, Patrick Theuwissen

Spelers: Quinten Hendrix, Stef Hendrix, Kobe Knaepen, Denley Mijnals, Robben Palmaerts, Torn Ramakers, Lennert Schrijvers, Kobe Schrooten, Fre Schuurmans,
Tijs Andres Segers, Jonas Singh, Nand Theunissen, Mats Theuwissen, Nick Theuwissen, Rune Theuwissen, Senne Vaesen, Ward Verdonck

Programma, uitslagen en stand

U13: GEW. U13 -H-

Trainersstaf: Robbie Jaeken

Afgevaardigde: Koen Loos, Wouter Schrijvers

Spelers: Olivier Andrejewski, Roan Campbell, Jorne Cuyvers, Axl Eerdekens, Thorben Loos, Arwen Mallet, Torn Ramakers, Rune Schrijvers, Robin Konrad Stavast, Liam Van de Straat

Programma, uitslagen en stand

U12: GEW. U12 -J-

Trainer: Bart Vandevoort

Afgevaardigde: Benoit Folens, Koen Vrysen

Spelers: Roan Campbell, Wout Cuypers, Stan Folens, Bruce Maggen, Arwen Mallet, Rune Schrijvers, Lore Thomassetti, Joppe Tijskens, Liam Van de Straat, Jotte Van Limpt, Sander Vanderhaegen, Mathias Verheyen, Milan Vrijsen

Programma, uitslagen en stand

U10 A: GEW. U10 -F-

Trainer: Kevin Tielen, Davy Ulenaers

Afgevaardigde: Raf Vandormael

Spelers: Warre Berckmans, Anouk Boonen, Brecht Hendricx, Axel Kerkhofs, Ferre Kerkhofs, Briek Peusens, Leander Pinxten, Alfonso Sergio Gabriel Tikhomirov, Stan Ulenaers, Jurre Van de Straat, Bent Van Limpt, Jill Van Lishout, Alexander Vandormael, Siebe Vanthienen Bollen

Programma, uitslagen en stand

U9 A: GEW. U9 -E-

Trainer: Joris Verheyen

Afgevaardigden: Werner Baers, Raf Ceyssens, Benoit Folens

Spelers: Wout Baers, Tibe Bormans, Jens Broekx, Mats Ceyssens, Lowie Deckers, Ties Folens, Lucas Geuns, Thomas Neyens, Leander Roex, Wannes Verheyen, Dries Wetsels, Tygo Winters, Mete Mehmet Yilduz

Programma, uitslagen en stand

U9 B: GEW. U9 -P

Trainer: Andries Paesen, Gunther Cuypers

Afgevaardigden: Steven Broekx, Benoit Folens, Patrick Huybrechts, Joris Verheyen

Spelers: Jens Broekx, Liam Cuypers, Tije Kerkhofs, Mathis Paesen, Sander Paesen, Leander Roex, Yasin Tanriverdi, Tristan Theuwissen, Thomas Vanderlocht, Wannes Verheyen, Niel Wens, Dries Wetsels, Tygo Winters

Programma, uitslagen en stand

U8: GEW. U8 -I-

Trainer: Raf Ceyssens

Afgevaardigden: Andries Boonen, Sigi Wens

Spelers: Elias Berckmans, Lhiano Booms, Mats Ceyssens, Thies Claes, Lowie Deckers, Seth Pierre Evens, Lucas Geuns, Kobus Ketelbuters, Sander Neyens, Thomas Neyens, Tristan Theuwissen, Candice Van der Star, Daan Vanderlocht, Niel Wens

Programma, uitslagen en stand

U7: GEW. U7 -T-

Trainer: Andries Boonen

Afgevaardigden: Kris Deckers, Yves Van Vyve

Spelers: Matteo Boonen, Ruben Broekx, Gijs Craeghs, Lowie Deckers, Seth Pierre Evens, Mathias Mulkers, Seppe Schrooten, Jarno Alex Thijs, Noor Van Vyve, Vince Vanderlocht, Emiel Verslegers

Programma, uitslagen en stand

U6: GEW. U6 -E-

Trainer: Kris Schrooten

Afgevaardigden: Kurt Ulenaers

Spelers: Thomas Creemers, Mathice De Moor, Meil Dewit, Sam Driesen, Brecht Kerkhofs, Lou Ketelbuters, Seppe Schrooten, Lukas Van Briel, Ward Vanharen, Lore Wetzels

Programma, uitslagen en stand